Potřebujete nám zboží vrátit ve 14 denní lhůtě nebo chcete výměnu? Postupujte podle pokynů ve formuláři. Vše vyřídíme co nejdříve. Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Výměnu (např. při koupi špatné velikosti), můžete vyřídit také zasláním informací na naši e-mailovou adresu: info@hrackoblecky.cz 

Výměna a vrácení zboží

Vždy prosím dodržte tento postup:

Náklady za odeslání zboží na výměnu/vrácení zboží hradí zákazník.

Zboží nezasílejte na dobírku, nebude převzato.

Vracené zboží musí být v původním stavu (bez známek použití a/nebo poškození).

Zboží vracejte bez známek užívání, čisté, kompletní.

Pokud zboží posíláte zpět, připojte vyplněný formulář. Pokud nemáte možnost tisknout formulář, stačí rukou psaný průvodní dopis, kam napíšete požadované údaje -  jméno, číslo objednávky, název zboží, požadovanou velikost na výměnu a případně číslo účtu, pokud zboží vracíte a nechcete nové.

Při vrácení objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, náklady na dopravu
nejsou vraceny. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. Tedy pokud vracíte, či vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné.

Pokud chcete produkt vyměnit za jinou velikost stejného modelu, může se stát, že vybraná velikost již u nás nebude k dispozici. Váš požadavek tak nebudeme moci zpracovat. V tomto případě se aplikuje pouze odstoupení od smlouvy a my Vám vrátíme peníze na účet uvedený v přiloženém formuláři.

Pokud neuvedete, pro kterou možnost jste se rozhodli (výměna zboží na jinou velikost nebo neuvedete velikost, na kterou chcete zboží vyměnit), označíme Vaší výměnu jako odstoupení od smlouvy a vrátíme Vám peníze na účet uvedený v přiloženém formuláři.

Zboží zasílejte poštou na adresu:  Andrea Trojková, Nad Smetankou 12, 190 00 Praha 9, email: info@hrackoblecky.cz, telefon: 702/213592